BĒRNU MĒBELES

Mūsu bērnu mēbeles ražotas no ekoloģiski tīrajiem materiāliem. Mēs piedāvājam daudzkrāsaino faktūru un bērnu zīmējumus uz mēbeļu fasādēm. Piedāvājam klasiskas vai mūsdienīgas fasādēs. Ražojam bērnu mēbeles: kumodes, galdi, gultas, kastes, sekcijas, plaukti, kāpnes un citas mēbeles. Izturīgs materiāls kalpos vairākus gadus un bus drošs no skrāpējumiem. Atvilktnes bus aprīkotas ar drošiem mehānismiem, kuri neļaus izkrist atvilktnēm no viņu sliedēm. Visi spoguļi un stikli uz fasādēm tiek aizsargāti ar aizsargplēvi, kura neļaus izkrist spoguļa vai stikla daļām, ja nejauši tos sasist. Bet, ka rada mūsu pieredze, sasist spoguļi vai stiklu ir ļoti grūti. Ražotās mūsu kompānija bērnu mēbeles – ir drošas, kvalitatīvas, krāsainas, izturīgas un ekoloģiski tīras.

Mēs piedāvājam:

» aukstas klases alumīnija profilus (rokturi) » laminātu » akrilu »  krāsaino MDF » koku » audumu » ādu » akmeni » metālu » stiklu » spoguļus » LED apgaismojumu » augstas klases furnitūru un daudz ko citu.

Ja Jums citas kompānijas nevarēja piedāvāt tieši Jums vajadzīgas bērnu mēbeles vai cena bija pārāk liela, tad droši griezieties pie mums un mēs piedāvāsim variantu, kurš Jūs noteikti apmierinās.

Gribat uzzināt Jūsu bērnu mēbeles cenu? Tad droši zvaniet: 24 22 16 16, vai atsūtiet mums Jūsu skici caur kontaktformu blakus vai uz info@amigomebeles.lv

GRIBAT ĀTRI UZZINĀT JŪSU MĒBELES CENU VAI IZSAUKT UZMĒRĪTĀJU? TAD AIZPILDIET LŪDZU, ŠO KONTAKTFORMU!
  1. CENAS PIEPRASĪJUMSUZMĒRĪTĀJA IZSAUKUMS


* Obligāti lauki

Nosūtot mums informāciju Jūs piekrītat, ka mēs apstrādāsim Jūsu datus.

MŪSU RAŽOTAS BĒRNU MĒBELES

Top.LV