BIROJA MĒBELES

Kur māns liels un ērts biroja galds? Kur salikt visas šis mapes? Ja Jums rodas šie jautājumi, tad mēs esam tie kuri spēj tas risināt! Taisām jebkādas mēbeles birojiem: galdi, krēsli, tumbas, plaukti, kastes, skapjus, skapjus ar atvilktnēm un stikliem un citas biroja mēbeles. Mēs uztaisīsim tieši tādas mēbeles, kuras pielāgosies Jūsu interjeram un viņu izmēri bus tieši tādas, kādas Jūs būsiet izvēlējušies. Materiālu kvalitāte ir nevainojama, jo mēs strādājam tikai ar uzticīgajiem materiālu piegādātajiem. Furnitūra no pasaules vadošiem zīmoliem: Blum, Samet, Amix un citi. Pie mums ir ļoti liela furnitūras detaļu izvēle un pateicoties tam, mēs varam uztaisīt gan parasto, gan unikālo mēbeļu noformējumu. Mūsu biroja mēbeles kalpos Jums ilgus gadus!

Mēs piedāvājam:

» laminātu » akrilu »  krāsaino MDF » koku » audumu » ādu » akmeni » metālu » stiklu » spoguļus » LED apgaismojumu » augstas klases furnitūru un daudz ko citu.

Ja Jums citas kompānijas nevarēja piedāvāt tieši Jums vajadzīgas biroja mēbeles vai cena bija pārāk liela, tad droši griezieties pie mums un mēs piedāvāsim variantu, kurš Jūs noteikti apmierinās.

Gribat uzzināt Jūsu biroja mēbeles cenu? Tad droši zvaniet: 24 22 16 16, vai atsūtiet mums Jūsu skici caur kontaktformu blakus vai uz info@amigomebeles.lv

GRIBAT ĀTRI UZZINĀT JŪSU MĒBELES CENU VAI IZSAUKT UZMĒRĪTĀJU? TAD AIZPILDIET LŪDZU, ŠO KONTAKTFORMU!
  1. CENAS PIEPRASĪJUMSUZMĒRĪTĀJA IZSAUKUMS


* Obligāti lauki

Nosūtot mums informāciju Jūs piekrītat, ka mēs apstrādāsim Jūsu datus.

MŪSU RAŽOTAS BIROJA MĒBELES

Top.LV