KORPUSA MĒBELES

Dažreiz vajag piepildīt telpu ar jaunam mēbelēm vai aizvietot vecas mēbeles ar jaunam. Piemēram tas var būt: galdi, kumodes, plaukti, letes, kastes, skapji, plauktu bloki, krēsli, atvilktņu bloki un citas mēbeles. Mūsu kompānija tieši nodarbojas ar tādas mēbeles projektēšanu un ražošanu. Dažāda veida materiāla kombinācijas, spēj īstenot jebkādas vēlmes un fantāzijas pie mēbeļu izgatavošanas. Izmantojamie materiāli ir ļoti izturīgi un kalpos vairākus gadus. Pie mums var griezties ar jebkādu projektu un nestandartu risinājumu. Mēs esam radoša kompānija un mums patīk taisīt unikālas mēbeles. Korpusa mēbeles – tas ir jebkādas mēbeles, kuras var uztaisīt izmantojot laminātu, stiklu vai koku. Lamināts korpusa mēbelēm var būt: 16 mm un 18 mm biezs. Krāsu daudzveidība ir tik plaša, ka var pielāgoties jebkādam interjeram. Izmantojama furnitūra, spēj izturēt ļoti smagu spiedienu un intensīvu lietošanu, jo mēs izmantojam tikai augstas kvalitātes un furnitūru, no pasaules vadošiem zīmoliem.

Mēs piedāvājam:

» laminātu » akrilu »  krāsoto MDF » koku » audumu » ādu » akmeni » metālu » krāsaino stiklu » spoguļus » LED apgaismojumu » augstas klases furnitūru un daudz ko citu.

Mēs ražojam mēbeles:

» dzīvokļiem » birojiem » kafejnīcām » restorāniem » bariem » veikaliem » aptiekam » bērnu dārziem un citiem.

Ja Jums citas kompānijas nevarēja piedāvāt tieši Jums vajadzīgas mēbeles vai cena bija pārāk liela, droši griezieties pie mums un mēs piedāvāsim variantu, kurš Jūs noteikti apmierinās.

Gribat uzzināt Jūsu korpusa mēbeles cenu? Tad droši zvaniet: 24 22 16 16, vai atsūtiet mums Jūsu skici caur kontaktformu blakus vai uz info@amigomebeles.lv

GRIBAT ĀTRI UZZINĀT JŪSU MĒBELES CENU VAI IZSAUKT UZMĒRĪTĀJU? TAD AIZPILDIET LŪDZU, ŠO KONTAKTFORMU!
  1. CENAS PIEPRASĪJUMSUZMĒRĪTĀJA IZSAUKUMS


* Obligāti lauki

Nosūtot mums informāciju Jūs piekrītat, ka mēs apstrādāsim Jūsu datus.

MŪSU RAŽOTAS KORPUSA MĒBELES

Top.LV